Keskerakonna Järvamaa piirkonna juhiks valiti tagasi Kersti Sarapuu

Mär 25

Kersti Sarapuu jätkab Keskerakonna Järvamaa piirkonna juhina, aastakoosolekul valiti juhatusse veel Peeter Saldre, Valeri Ivanov, Kai Kimmel, Priit Seire, Getter Klaas, Ain Petrov, Karl Jakobson, Toomas Tammik, Elena Sapp, Tiit Merisalu, Vallo Pleesi, Toomas Hirbaum, Hannes Martjak, Alari Teppan ja Aadu Oherd.

Volikogu liikmeteks valiti Peeter Saldre, Valeri Ivanov ja Priit Seire. Piirkonna revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Ludmilla Davõdova ja Sirje Pedius.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela