Keskerakonna Kristiine piirkonna juhiks valiti Jaanus Riibe

Mär 23

Keskerakonna Kristiine piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna uueks esimeheks linnaosa vanem Jaanus Riibe, kes ütles oma kõnes, et prioriteediks on seista linnaosa arengu ja kohalike inimeste heaolu eest.


"Meil on suur vastutus Kristiine linnakeskkonna paremaks muutmisel, seisame iga linnaosa elaniku eest ja viime oma tegevusplaani ellu. Elanikud toetavad meie konkreetseid samme, mitte konkurentide tühja poliittehnilist juttu. Oleme juba alustanud uute suurte projektidega, nagu näiteks Huvikeskus "Kullo" uue keskuse rajamine, kus avame ka raamatukogu ja noortekeskuse, samuti Tondi raudteeülesõidu kahetasandiliseks ehitamine või Rahumäe tee rekonstrueerimine. Samas on selle kõrval meie rõhk ka väiksemate rohelalade, hoovide ja mänguväljakute korrastamisel. Kristiine plaane iseloomustavad rohelus ja sõbralik linnaruum," selgitas Jaanus Riibe, lisades, et Keskerakond läheb Riigikogu valimisi võitma. 


Kristiine piirkonna juhatuse liikmeteks valiti Svetlana Baltina, Viktoria Nikolajeva, Roland A. Rand, Oksana Jaakson, Nikolai Korb, Peeteri Vitsur, Jüri Ennet, Sergei Orehhov ja Natalja Vegžanovskaja. Aseesimeesteks kinnitati Svetlana Baltina ja Nikolai Korb.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela