Antti Leigri jätkab Hiiumaa piirkonna juhina

Mär 21

Keskerakonna Hiiumaa piirkonna esimeheks valiti tagasi Antti Leigri. Aseesimeheks kinnitati põllumajandusettevõtja Toomas Remmelkoor, juhatusse valiti veel Katre Pinte, Ants Vahtras, Tarmo Rajang ja Kalev Kask. 

Antti Leigri: "Tänan piirkonna liikmeid üksmeelse usalduse eest. Sügisestel kohalikel valimistel sai Keskerakond Hiiumaal kolmanda tulemuse, mis on kindel alus töötada hiidlaste heaks edasi. Headmeelt valmistavad Hiiumaa noored, kes on moodustanud saarele erakonna noorteklubi ja valisid oma juhiks Getlin Juhe, kes samuti kuulub piirkonna juhatuse koosseisu. Viimastel aastatel on Keskerakond valitsuserakonnana seisnud tugevalt Hiiumaa arengu eest, toetades spordikeskuse rajamist Kärdlasse, haigla kaasajastamist ja leidnud lisarahastuse elamuskeskusele Tuuletorn. Käesoleval aastal on Keskerakonna ettepanekul eraldatud riigieelarvest rahalised vahendid Hiiumaa Vabadussõja mälestusmärgi rajamiseks ja EELK Pühalepa Laurentsiuse kiriku renoveerimiseks. Jätkame Hiiumaa asja ajamist nii saarel kui ka Tallinnas, et ühendused: buss, laev ja lennuk ning lähitulevikus ka rong oleksid hiidlaste ja külaliste teenistuses parimal moel ning Hiiumaa areng tõusuteel."

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela