Mihhail Kõlvart juhib Eesti Linnade ja Valdade Liitu

Mär 09

Eesti Linnade ja Valdade Liidu üldkoosolekul valiti juhatuse esimeheks Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart.

Mihhail Kõlvart: "Minu väga tähtsaks, aga samas lihtsaks sõnumiks on, et vajame praegusel ajal ühtsust ning peame üksteist toetama, seda nii suurtes linnades kui väiksemates valdades. Asudes täitma liidu juhatuse esimehe rolli just praegusel ajal on kahtlemata katsumus, ent olen seisukohal, et meie omavalitsused on väga võimekad ja ka tugevad. Seda tugevust tuleb omavalitsustel ära kasutada senisest veelgi parema koostöö ülesehitamiseks. Väljakutseid on palju, aga ainult koos saame väga operatiivseid küsimusi lahendada nii täna, homme kui ka tulevikus. Tänan toetuse eest ja olen kindel, et meid ootab Eesti Linnade ja Valdade Liidus ees konstruktiivne koostöö."

Juhatuse aseesimeesteks valiti Rakvere Linnavolikogu esimees Mihkel Juhkami ja Tartu linnapea Urmas Klaas. Juhatuse liikmeteks valiti ka Antsla abivallavanem Kurmet Müürsepp, Jõgeva vallavanem Angela Saksing, Harku vallavanem Erik Sandla, Kambja vallavanem Argo Annuk, Põlva Vallavolikogu esimees Georg Pelisaar, Rae Vallavolikogu aseesimees Mart Võrklaev, Pärnu abilinnapea Irina Talviste, Mulgi vallavanem Imre Jugomäe, Jõhvi vallavanem Maris Toomel ja Kastre vallavanem Priit Lomp.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela