Eesti Keskerakonna volikogu kinnitas üle: koostööprotokoll Ühtse Venemaaga ei kehti

Mär 05

Eesti Keskerakonna volikogu kinnitas üksmeelselt üle, et 2004. aastal sõlmitud koostööprotokoll erakonnaga Ühtne Venemaa on raugenud. Otsuse poolt oli 103 volinikku, erapooletuid ja vastuhääletajaid ei olnud.

Keskerakonna peasekretär Andre Hanimägi ütles, et volikogu otsusest antakse ametlikult teada ka koostööprotokolli teisele osapoolele. "Koostööprotokollis välja toodud tegevusi ei ole sisuliselt toimunud ja see dokument ei olnud meie hinnangul kehtiv. Olime seda ka varasemalt deklareerinud. Siiski pidasime praeguses olukorras vajalikuks selgelt ja üheselt üle kinnitada koostööprotokolli lõppemist ka erakonna volikogu tasandil," ütles Hanimägi. 

Andre Hanimägi sellekohast avaldust saate vaadata SIIT.

Volikogu kinnitas tänase otsusega üle, et koostööprotokoll on raugenud ning toona protokollis välja toodud ühised huvid ei ole realiseerunud. „Lugeda kehtetuks Tallinnas 11. detsembril 2004. aastal allkirjastatud ning volikogu otsusega 19. märtsil 2005 kinnitatud Eesti Keskerakonna ja Venemaa poliitilise erakonna „Ühtne Venemaa“ koostööprotokoll. Volikogu kinnitab tänase otsusega üle, et koostööprotokoll on raugenud ning välja toodud ühised huvid ei ole realiseerunud. Antud volikogu otsusest informeerida Venemaa poliitilist erakonda „Ühtne Venemaa“,” seisis otsuses.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela