Eesti Keskerakond annetab Ukraina heaks 10 000 eurot Punasele Ristile

Veebr 27

Eesti Keskerakonna juhatus otsustas abistada sõjas kannatanud Ukraina inimesi 10 000 euroga, mis annetatakse Eesti Punasele Ristile. 


Keskerakonna esimees Jüri Ratas sõnas, et inimestel ja organisatsioonidel kogu maailmas tuleb toetada Ukraina riiki ja rahvast. “Ukraina elanikud on sõjas väga palju kannatada saanud ning vajavad kahtlemata meie kõigi abi ja toetust. Seetõttu otsustas Eesti Keskerakond anda omalt poolt täiendava panuse, et näidata erakonna ja Eesti jätkuvat toetust Ukraina rahvale sel raskel hetkel,” ütles Ratas. “Kogu maailm peab ühiselt pingutama Venemaa juhtkonna algatatud sõjategevuse lõpetamiseks ja püsiva rahu saavutamiseks.”


Eesti Punane Rist kogub nii esemeid kui rahaannetusi ja toimetab need abivajajateni Ukraina Punase Risti kaudu. Täpsema info annetuste kogumispunktide kohta ja annetuskonto leiab Eesti Punase Risti veebilehel: https://redcross.ee/anneta/ukraina/

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela