Keskerakonna Pirita piirkonda asub juhtima Tõnis Liinat

Veebr 23

Keskerakonna Pirita piirkonna aastakoosolekul valiti esimeheks linnaosavanem Tõnis Liinat. Juhatuse liikmeteks valiti Enno Tamm, Toomas Loo, Miroslav Berezovski, Naum Muhhin, Jyri Danilov, Svetlana Sladkova, Jekaterina Laidinen, Tiit Kosula ja Tiit Ollin.

"Aasta pärast toimuvaid Riigikogu valimisi silmas pidades tuleb ära teha suur töö, et saavutada sama hea tulemus kui kohalike omavalitsuste valimistel. Keskerakond tegi ajaloos esimest korda Pirita linnaosas parima tulemuse ning sama kõrged on meie eesmärgid ka parlamendivalimistel ja 2025. aasta kohalikel valimistel," lausus Tõnis Liinat. "Kõrged eesmärgid tähendavad ka suurt vastutust Pirita linnaosa arengu ja selle elanike suhtes. Uuel juhatusel on suur vastutuskoorem ja ainult ühiselt pingutades on võimalik tulemuseni jõuda. Hea meel on tõdeda, et kuigi Pirita on elanike arvult Tallinna kõige väiksem linnaosa, on sündivus siin absoluutnumbrites suurim. See on märk sellest, et Pirita on perekeskne linnaosa ja lastele on loodud üleskasvamiseks hea elukeskkond."

Volikoguliikmeteks valiti Tõnis Liinat, Tõnis Mölder ja Enno Tamm. Revisjonikomisjoni valiti Gordei Korjak, Naum Muhhin ja Toomas Siska.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela