Keskerakonna fraktsiooni avalik koosolek "RMK majandussuhete läbipaistvusest"

Veebr 09

Reedel, 11. veebruaril kell 9.30 toimub Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni avalik koosolek "RMK majandussuhete läbipaistvusest". Teiste hulgas osalevad RMK juhatuse esimees Aigar Kallas ja keskkonnaminister Erki Savisaar.

Muuhulgas tulevad käsitlusele RMK kestvuslepingute ja majandustegevusega seotud küsimused. Keskerakonna fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid ütleb, et arutelu käigus soovitakse leida vastus küsimusele, kas RMK majandab Eestimaa metsa piisavalt efektiivselt ja jätkusuutlikult, seades esikohale riiklikud huvid. "Mets on meie rahva ühine vara ning mida läbipaistvamad ja arusaadavamad on metsaga tehtavad tehingud, seda rohkem me suudame oma elukeskkonda kaitsta," lausub Karilaid.

Otseülekannet saab jälgida Keskerakonna Facebooki lehel.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela