Jüri Ratase pühadetervitus

Dets 23

Armsad erakonnakaaslased!

Kätte on jõudnud aeg, mida paljud meist pikisilmi oodanud on – jõulurahu. Igaüks meist ootab sellest midagi erilist. Jõuluootusega kaasneb erinevaid soove - kes ootab kingitusi, kes pidulikku jõululauda või oma lähedastega koosolemist.

Mõni loodab, et keegi teda külla kutsuks, teine jällegi seda, et keegi külla tuleks. Kes soovib ära teha kõik, mis argipäeval tagaplaanile on jäänud, kuid mõni ihkab seda, et peale töiseid päevi saaks lähedastega taas koos puhatada. Meie kõigi soovid võivad olla erinevad, kuid jõulurahu annab meile kõigile hea võimaluse mõelda selle püha tegelikule tähendusele.

Koos veedetud aeg, ühtehoidmine, teise ära kuulamine ning mis veel olulisem - üksteise mõistmine. Need on väärtused, mis teevad meid tugevamaks. Ja seda mitte ainult pühade ajal.

Head erakonnakaaslased, soovin teile imeilusaid jõulupühi oma lähedaste ja armsate inimeste seltsis! 

Jüri Ratas
Keskerakonna esimees

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela