Keskerakonna Jõhvi osakonna juhiks valiti Aleksei Naumkin

Nov 19

Keskerakonna Jõhvi osakonna üldkoosolekul valiti esimeheks Aleksei Naumkin, senine juht Martin Repinski ei kandideerinud. Juhatusse kuuluvad Naumkini kõrval veel Jevgeni Fedorenko, Natalia Abel, Andrei Raudanen ja Andrei Luškin.

"Tänan Martinit senise pühendunud töö eest, tema panust on võimatu alahinnata," lausus Naumkin. "Kohalike omavalitsuste valimistulemused näitasid, et Keskerakond on Jõhvi vallas jätkuvalt populaarseim erakond. Saadud viis mandaati näitavad kohalike inimeste tugevat toetust. Oleme Jõhvi toonud mitmeid suuri investeeringuid ning paljud projektid on valmimisjärgus või käivitamisfaasis."

Kohalike omavalitsuste valimistel Keskerakonna nimekirja parimana 204 häält kogunud Naumkini sõnul soovib ta organisatsiooni tugevdamise kõrval pöörata suuremat tähelepanu kaasavale poliitikale. "Korruptsioonil ei ole poliitikas kohta," kinnitas Naumkin. "Jõhvi arendamine peab olema avatud ja läbipaistvad ning vallavalitsus peab lisaks kohalike elanike arvamusele arenguprotsessidesse kaasama ka ettevõtjaid ja riigiasutusi."