Keskerakonna Jõhvi osakonna juhiks valiti Aleksei Naumkin

Nov 19

Keskerakonna Jõhvi osakonna üldkoosolekul valiti esimeheks Aleksei Naumkin, senine juht Martin Repinski ei kandideerinud. Juhatusse kuuluvad Naumkini kõrval veel Jevgeni Fedorenko, Natalia Abel, Andrei Raudanen ja Andrei Luškin.

"Tänan Martinit senise pühendunud töö eest, tema panust on võimatu alahinnata," lausus Naumkin. "Kohalike omavalitsuste valimistulemused näitasid, et Keskerakond on Jõhvi vallas jätkuvalt populaarseim erakond. Saadud viis mandaati näitavad kohalike inimeste tugevat toetust. Oleme Jõhvi toonud mitmeid suuri investeeringuid ning paljud projektid on valmimisjärgus või käivitamisfaasis."

Kohalike omavalitsuste valimistel Keskerakonna nimekirja parimana 204 häält kogunud Naumkini sõnul soovib ta organisatsiooni tugevdamise kõrval pöörata suuremat tähelepanu kaasavale poliitikale. "Korruptsioonil ei ole poliitikas kohta," kinnitas Naumkin. "Jõhvi arendamine peab olema avatud ja läbipaistvad ning vallavalitsus peab lisaks kohalike elanike arvamusele arenguprotsessidesse kaasama ka ettevõtjaid ja riigiasutusi."

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela