Andrei Korobeinik valiti Pärnu Linnavolikogu esimeheks

Nov 16

Pärnu Linnavolikogu uue koosseisu esimesel istungil valiti esimeheks Keskerakonna Pärnumaa piirkonna juht Andrei Korobeinik ning aseesimeesteks Jane Mets (Reformierakond) ja Helle Kullerkupp (EKRE).

Keskerakonna fraktsiooni kuuluvad lisaks Korobeinikule veel Hillar Talvik, Jüri Kirss, Vladimir Zemljannikov ja Avo Keel, abilinnapeaks saab Varje Tipp. Võimuliidul, mille moodustavad valimisliit Pärnu Ühendab, Keskerakond ja Reformierakond, on 39-liikmelises Pärnu linnavolikogus 23 kohta.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela