Urmas Mardi kandideerib Keskerakonna nimekirjas Tallinna volikogusse

Sept 01

Korteriühistute Liidu juhatuse liige ja õigusosakonna juht Urmas Mardi kandideerib Tallinna Linnavolikogusse Keskerakonna nimekirjas.


„Viimastel aastatel olen teinud väga meeldivat ja tõhusat koostööd Tallinna linnaga ning hindan väga linnapea Mihhail Kõlvarti tegutsemist,“ ütles Urmas Mardi, „näen, et pealinnas on kujunenud selge visioon, kuidas kortermaju ja ühistuid pidevalt edasi arendada ning soovin sellele omalt poolt veelgi kaasa aidata.“


Mardi sõnul on talle tähtsaimaks teemaks pealinna elamumajandus. „Tallinna elamufond on väga mitmekesine ning seeläbi vajavad ka valdkonna väljakutsed ja probleemid pidevat tegelemist. Elamute perspektiivikas majandamine ning hea elukeskkonna loomine toimub tänapäeval linlaste ja linnavõimu ühise tööna. Just see efektiivne koostöö ja uute nutikate arenguvõimaluste otsimine ongi edasise edu aluseks,“ rõhutas Mardi.


Aastatel 2009-2013 oli Urmas Mardi Tallinna Linnavolikogu liige, 2013. aastast juhib Nõmme Linnaosakogu. Sügisestel valimistel kandideerib ta Mustamäe valimisringkonnas. 
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela