Keskerakonna Kristiine piirkonna esinumber on Andrei Novikov

Aug 18

Kohalike omavalitsuste valimistel on Keskerakonna esinumber Kristiine linnaosas Tallinna abilinnapea Andrei Novikov. Tallinna linnapea Mihhail Kõlvarti sõnul on Andrei Novikov end tõestanud võimeka juhi ja meeskonnamängijana. "Andrei Novikov vastutab linna transpordi ja planeerimise eest ning oma töös on ta alati saavutanud paremaid tulemusi, kui temalt oodatakse. Andrei Novikov on kompetentne ning teda võib usaldada linna juhtimisel," lausub Mihhail Kõlvart.


Andrei Novikovi sõnul läheb Keskerakond valimistele vastu tugeva nimekirjaga. "Keskerakonna nimekirjas kandideerivad inimesed, kes on end erinevates eluvaldkondades tõestanud," kinnitab Andrei Novikov. "Valides Keskerakonna kandidaadi tagad, et Tallinnas jäävad püsima ülelinnalised algatused nagu tasuta ühistransport, hinnatõusu kompensatsioon eakatele, esmakordselt kooli mineva lapse toetus jpm. Samuti jätkame suuremahuliste investeeringutega lasteaedadesse ja kvartalisisestesse teedesse. Keskerakond on tõestanud, et viib lubadused ellu. Juhtiva omavalitsusena on Tallinnas elluviidud ideid rakendatud ka teistes omavalitsustes."


Andrei Novikov on omandanud ärirahanduse ja arvestuse magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis. Aastatel 2011-2015 on ta olnud Kristiine linnaosa vanem, 2015-2017 Riigikogu liige ning alates 2017. aastast Tallinna abilinnapea.