Andres Vään jätkab Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna juhina

Jun 13

Põltsamaal Kuningamäe kardiraja saalis toimunud Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna aastakonverentsil valiti esimeseks ka seninini organisatsiooni juhtinud Põltsamaa vallavanem Andres Vään. Tema ettepanekul kinnitati erakonna aseesimeesteks Põltsamaal elav majandus-ja tarvitusminister Taavi Aas ning Jõgeva vallavolikogu esimees ja SA Jõgeva Haigla juhataja Peep Põdder.


Juhatusse kuuluvad veel Heli Raevald, Vello Lukk, Väino Ling, Kalev Pikver, Terje Kiipus, Tarmo Tomson, Aivar Altmäe, Heiki Post ja Eleonora Salus.
Piirkonna esimeheks ühehäälselt tagas valitud Andres Vään märkis, et Jõgevamaal on Keskerakond edukalt tegutsenud kolmes haldusreformi tulemusena moodustatud omavalitsuses Jõgeva, Põltsamaa ja Mustvee vallas.


"Jõgeval ja Põltsamaal ollakse praegu koalitsioonis. Kõigis piirkondades tegeletakse aktiivselt Keskerakonna nimekirjade koostamisega kohalike omavalituste valimisteks. Tarvis on, et erakonna töös osaleksid tegusalt erinevate põlvkondade inimesed," ütles Vään.


Jõgevamaal on praegu 777 Eesti Keskerakonna liiget. 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela