Keskerakonna Põhja-Tallinna piirkonna juhina jätkab Vadim Belobrovtsev

Jun 02

Keskerakonna Põhja-Tallinna piirkonna aastakonverentsil valiti juhina jätkama erakonna juhatuse liige ja Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev. Aseesimeesteks valiti Julia Timerbulatova, Jevgenija Kukk ja Peeter Järvelaid.

Juhatusse valiti veel Märt Sults, Julianna Jurtšenko, Pavel Boitsov, Kristi Rüütel, Reet Trei, Lylian Altmäe, Svetlana Svedovits ja Aleksandr Kukk.

Volinikeks valiti Peeter Järvelaid, Julia Timerbulatova, Jevgenija Kukk, Märt Sults, Pavel Boitsov, Lylian Altmäe ja Julianna Jurtšenko.

 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela