Keskerakonna Viljandimaa piirkonna juhina jätkab Jaak Aab

Jun 01

Keskerakonna Viljandimaa piirkonna aastakoosolekul valiti juhina jätkama riigihalduse minister Jaak Aab. Aseesimeesteks kinnitati Viljandi linnavalitsuse liige Karl Õmblus ja Riigikogu liige Peeter Rahnel.

Juhatusse valiti veel Priit Toobal, Priit Pramann, Helmut Hallemaa, Mare Mihkelson, Katrin Linkov, Valli Veigel, Heino Luik, Marju Grünbaum, Sirje Taalmaa, Katrin Kivistik, Tiiu Nõmm ja Priit Kaup.

Volinikeks valiti Peeter Rahnel, Karl Õmblus, Priit Toobal, Priit Pramann, Helmut Hallemaa ja Mare Mihkelson. Revisjonikomisjoni liikmeteks valiti Marek Pilt ja Ully Hansen.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela