Keskerakonna Lääne-Virumaa piirkonna juhina jätkab Siret Kotka

Mai 27

Keskerakonna Lääne-Virumaa piirkonna aastakoosolekul valiti juhina jätkama Riigikogu liige Siret Kotka. "Tänan piirkonna liikmeid usalduse eest. Keskerakond hoiab Lääne-Virumaal tugevat positsiooni ja läheme kohalike omavalitsuste valimistele vastu kõrgeimate eesmärkidega," lausus Keskerakonna juhatusse kuuluv Siret Kotka.


Lääne-Virumaa piirkonna aseesimeesteks kinnitati Tapa vallavolikogu esimees Maksim Butsenkov ja Riigikogu liige Kaido Höövelson. Juhatusse valiti veel Triin Varek, Maidu Aimse, Jelena Fjodorova, Jaan Meerits, Rauno Võrno ja Arvo Roosipuu.


"Keskerakond teostab võimu viies Lääne-Virumaa omavalitsuses, kuid meie eesmärgid on veel suuremad. Lääne-Virumaa elanikud usaldavad meid, sest Keskerakond on tegudega näidanud, et seisame tugeva keskklassi moodustamise eest," ütles Siret Kotka. "Rakveres oleme alustanud jalgpallihalli ehitusega ja hiljuti pälvis riikliku rahastuse Arvo Pärdi kontserdimaja rajamine. Viru-Nigula vallas läbis põhjaliku rekonstrueerimise Aseri koolimaja, Vinni vallas viisime läbi spordikompleksi uuenduskuuri, Väike-Maarja vallas oleme rajanud kergliiklusteid ja Tapa vallas on meie prioriteediks teha korda vaksalihoone."

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela