Keskerakonna Pärnu linnapeakandidaat on Andrei Korobeinik

Mai 23

Keskerakonna Pärnumaa piirkonna aastakonverents toimus pühapäeval Nooruse majas. Erakonnal on Pärnumaal 759 liiget, aastakonverentsil osales 62 inimest.

Piirkonna esimeheks kandideerisid Andrei Korobeinik ja Marko Šorin, valituks osutus Pärnu linnavolikogu esimees Andrei Korobeinik. Juhatusse pääsesid Hillar Talvik, Ants Lopsik, Merike Tuhkanen, Varje Tipp, Avo Keel, Marko Šorin, Vladimir Zemljannikov, Indrek Alekõrs, Margus Must, Anneli Uustalu, Andres Annast ja Anne Betker. Piirkonna uus juht määras aseesimeesteks Varje Tipu ja Avo Keele.

Aastakonverentsil osalenud Keskerakonna esimees Jüri Ratas mainis, et Keskerakonna Pärnumaa piirkonna eesmärgiks on tugevad nimekirjad mitte ainult Pärnu linnas, vaid ka teistes omavalitsustes. "Meil on võimekad inimesed Toris, Häädemeestel, Saardel. Valimised ei tule lihtsad, kuid usun, et Keskerakonnal on võimalik enda positsioone Pärnumaa omavalitsustes tugevdada," lausus Jüri Ratas.

Andrei Korobeinikust saab kohalikel valimistel Keskerakonna linnapeakandidaat Pärnu linnas. Tähtsamaks valimiste teemaks pidas ta uue silla rajamist kesklinna. Pärnu volikogu esimees mainis, et silla ehitamisega alustab linn juba selle aasta sügisel, kuid oluline on poliitiline järjepidevus. "Isamaa ja Reformierakonna saadikud üritavad uue silla ehitamise blokeerida riigi tasandil. Nende tegevus on kodulinnale kahjulik. Lähen valimistele selleks, et Pärnu huvid oleksid ka edaspidi kaitstud," sõnas Andrei Korobeinik.