Narva Transi president Nikolai Burdakov liitus Keskerakonnaga!

Mär 14

Keskerakonnaga on liitunud Narva Transi jalgpallimeeskonna omanik, Narva Linnavolikogu liige ja Narva Auto AS-i direktor Nikolai Burdakov. Valgevenest pärit, kuid 17-aastaselt Narva kolinud Burdakovi nimi ei vaja piirilinna elanikele ja jalgpallirahvale lähemalt tutvustamist. Tegemist on mehega, kes elab ja hingab jalgpalli.

Nikolai Burdakovi pühendunud suhtumist näitab ilmekalt ühes eelmisel aastal antud intervjuus öeldud mõttekäik: "Naine unistab tänini majast kuurordis. Aga minu raha läheb Narva jalgpallile. Aga ärge mõistke mind valesti: nagu varem ütlesin, ma ei kahetse. Ma ei oska elada selle nimel, et mul peab olema võimalikult palju isiklikku raha. Ma pole kunagi nii mõelnud. Kõik, mis olen saanud jalgpalli jaoks kulutada, olen ka kulutanud. Vahel võibolla ka natuke rohkem."

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela