Jüri Ratas - populaarseim peaministrikandidaat

Mär 23

Eesti inimeste toetus Jüri Ratasele on kõrge - Keskerakonna esimeest soovib peaministrina näha 32% valimisealistest kodanikest, selgub Eesti Päevalehe tellitud ja Turu-uuringute AS-i poolt läbi viidud küsitlusest.


Jüri Ratas on eelistatuim peaministrikandidaat nii eestlaste kui ka muu rahvuse esindajate ning samuti meeste ja naiste hulgas. Värskete andmete põhjal juhib Jüri Ratas kõigis valijate eagruppides ja kõikides piirkondade kaupa võrreldud tulemustes.

Samuti püsib Jüri Ratase toetus kõrge Keskerakonna valijate hulgas - 86% eelistab peaministrina näha just teda. Keskerakonna toetajatest ei vastanud küsitluses mitte ükski, et sooviks peaministrina näha Kaja Kallast.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela