Riigikogu esimeheks valiti Jüri Ratas

Mär 18

Riigikogu esimehe valimistel sai Riigikogu esimeheks Jüri Ratas. Keskerakonna esimehe poolt hääletas 63 Riigikogu liiget, vastaskandidaat Henn Põlluaas sai 20 häält. Kokku osales esimehe valimistel 98 Riigikogu liiget. 15 hääletussedelit oli kehtetud. Jüri Ratase kandidatuuri seadis üles Eesti Keskerakonna fraktsiooni esimees Mailis Reps.

"Tänan teid südamest usalduse eest!" lausus Jüri Ratas. "Riigikogu esimehe töö tähendab mulle kindlasti vastutust – vastutust, mida kanda üheskoos teiega, et seista kõigi meie Eestimaa inimeste eest. Selles saalis peavad leidma vastukaja nende mured ja rõõmud, nii meie armsalt Eestimaalt kui ka meie kaaslaste käest muudest maailma paikadest. Rahvasaadikuna kõnetame terve Eesti tulevikku. Loodan, et peagi saame igapäevaselt töötada nii nagu täna. Aga see eeldab, et siin saalis olevad Riigikogu liikmed on vaktsineeritud."

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela