Narva Linnavolikogu esimees Tatjana Stolfat liitus Keskerakonnaga

Mär 10

Keskerakonnaga liitus Narva Linnavolikogu esimees ja Narva Sotsiaaltöökeskuse juhataja Tatjana Stolfat, kelle sõnul on praegu peaeesmärgiks COVID-19 kriisi lahendamine, kuid samal ajal tuleb otsustavalt tegeleda ka tulevikuküsimustega.

"Ida-Virumaa on suurte muutuste lävel ning tahan anda oma panuse, et Narva linna areng saaks uue hoo ning elanikke ümbritseks atraktiivne ja kodune keskkond," lausus Tatjana Stolfat. "Keskerakond on ajalooliselt hoidnud Narvas liidripositsiooni ja minu soov on seda kohalike omavalitsuste valimistel veelgi tugevdada. Meil on ambitsioonikas ja ühtehoidev meeskond, kelle ühine soov on kaasa aidata Euroopa Liidu idapoolseima linna kujunemisele kaasaegseks keskuseks. Mul on hea meel, et ka riiklikul tasandil tehakse suuri pingutusi Ida-Virumaa majanduse ja tööturu edukamaks kohanemiseks." 

Teisipäeva õhtul kogunenud Keskerakonna juhatus võttis vastu 34 uut liiget. Lisaks Tatjana Stolfatile liitusid Keskerakonnaga kaheksa Narva Linnavolikogu liiget: Jekaterina Golubtsova, Galina Vologdina, Jelizaveta Tšertova, Jelena Kavrus, Ants Kutti, Nikolai Burdakov, Vladimir Butuzov ja Jan Saan. Keskfraktsioon on 13 liikmega volikogu suurim jõud.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela