Triin Varek jätkab Rakvere osakonna juhina

Veebr 11

Keskerakonna Rakvere linna osakonna esimeheks valiti Triin Varek ja aseesimeheks Andres Jaadla. Juhatusse kuuluvad veel Liidia Bobkova, Viivika Roostar, Jaak Vettik, Meelis Kari, Marko Känd ja Urmas Tamm.

Triin Varek: "Siiras tänu kõigile, kes usaldavad ja toetavad! Tänan südamest! Ees on väga vastutusrikas valimisaasta ning parimad tulemused sünnivad ainult koostöös. Minu jaoks on ka osakonna esimehena oluline kaasav ning läbipaistev juhtimine ning meeskonnatöö. Igaühe panus on oluline! Ühtsus on tugevus, seda tuleb luua ja hoida. Suur rõõm, et meiega on 2020. aastal liitunud mitmeid tublisid inimesi ja usun, et suudame tänavu oma liikmeskonda veelgi kasvatada. Aitäh piirkonna esimehele ja arendusjuhile ning eelmisele juhatusele!"

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela