Keskerakonna uueks peasekretäriks saab Andre Hanimägi

Jan 24

Keskerakonna juhatus kinnitas täna, et erakonna uueks peasekretäriks saab senine Haabersti linnaosa vanem ning erakonna endine avalike suhete juht Andre Hanimägi. 

Keskerakonna esimees Jüri Ratas sõnas, et eelseisvad valimised ning erakonnas läbi viidud ümberkorraldused vajavad uut lähenemist, et Eesti vanim erakond oleks veelgi tugevam. „Hanimägi tunneb erakonna toimimist ja liikmeid ning on muuhulgas panustanud erakonna edusse viimasel kolmel valimisel. Ta on nii erakonna avalike suhete juhina kui ka linnaosa vanemana tõestanud ennast võimeka juhina, kes oskab leida lahendusi, suhelda nii erakonna liikmete kui ka meediaga ning esitada uusi ideid ja neid ellu viia,“ selgitas Ratas juhatuse valikut.


Hanimägi tänas juhatust usalduse eest ning sõnas, et amet ei saa kahtlemata olema lihtne ning tööpõld on lai. „Keskerakond on valitsuserakond ja meie juhtida on mitmed omavalitsused, sealhulgas ka pealinn, mistõttu meie vastutus oma valijate ja kogu Eesti inimeste ees on eriti suur. Soovin peasekretärina esmajärjekorras kasvatada usaldust erakonda nii meie valijate kui ka kõigi teiste seas, parandada suhtlust erakonnaliikmete vahel ning loomulikult viia erakond oktoobris kohalike omavalitsuste valimistele tugeva ja eduka jõuna,“ rõhutas Hanimägi.


Ta lisas, et linnaosavanemana ta ei jätka. „Haaberstist lahkumine on väga raske ja kurb otsus. Tänan kõiki oma kolleege koos tehtu eest ning linnaosa elanikke. Mul on siiralt hea meel, et viisime ellu mitmed uued algatused ning sain algust teha oluliste projektidega, millest mitmed valmivad juba sel aastal ning jäävad linnaosa kujundama ja elanikke rõõmustama,“ ütles Hanimägi.


Hanimägi alustab erakonna peasekretärina tööd 8. veebruaril.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela