Keskerakond Jõgeva vallas võimul

Jan 18

Jõgeva vallavolikogu esimeheks valiti Keskerakonna fraktsiooni liige, SA Jõgeva Haigla juhataja Peep Põdder. Uueks vallavanemaks valiti samuti Keskerakonda kuuluv Aare Olgo.

Jõgeva valla juhtimiseks on sõlminud koalitsioonilepingu Keskerakond ja Reformierakond. Peamisteks eesmärkideks on esmatasandi tervisekeskuse väljaehitamine Jõgeva haigla juurde, Jõgeva põhikooli spordihoone rajamine, Virtuse spordikeskuse ja Kuremaa lossi renoveerimine, samuti kõnniteede rajamine ning teede remont. 


Vallavalitsuse moodustamine ja uute abivallavanemate kinnitamine toimub järgmisel volikogu istungil.
 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela