Sotsiaalminister Tanel Kiik pälvis Mesilasemärgi

Jan 01

Eesti Perearstide Selts tunnustas sotsiaalminister Tanel Kiike Mesilasemärgiga, mis on ühingu ülim tunnustus, mida antakse vaid oma inimlikke võimeid ja tavakohustusi märkimisväärselt ületanud koostööpartneritele.

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esinaine Le Vallikivi: "Tanel Kiik on kohe praktiliselt ametisse astumise järgselt suutnud hoomata ja süveneda meditsiinisektori keerukasse maailma, selle allhoovustesse ja jõujoontesse. Ta on üles näidanud märkimisväärset hoolivust kõige haavatavamate elanikegruppide osas, tänu millele on jõudnud näiteks vähi sõeluuringud kindlustamata inimesteni ning õenduspersonal hooldekodudesse. Tanel on nii mõnedki sisemised konfliktid ja arusaamatused sektori sees oma delikaatsel ja diplomaatilisel viisil lahendanud, nii et osapooled on jõudnud kompromissini, aga solvunud pole keegi. Ka esmatasandi tervishoiu säilimise ja edendamise osas on Tanel Kiik näidanud üles hoolivust ning perearstide entusiasmile alati kaasa elanud.


Lisaboonuseks on kindlasti ka see, et oma ministriaja teiseks aastaks on ta omandanud ka sektorispetsiifilise morbiidse huumorimeele."

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela