Jaanus Karilaid: Sellise raha eest peaks Leedo tagama tasuta praamipileti

Jun 17

Keskerakonna Saaremaa piirkonna esimehe Jaanus Karilaiu hinnangul peaks Majandus- ja kommunikatsiooniminister Urve Palo Leedo laevaäri toetades suutma tagada kõigile saarlastele, läänlastele ja hiidlastele tasuta praamiülesõidu.

„Lühikese ajaga on Urve Palo tõestanud, et ei ole poliitika looja,  vaid majandusgruppide järelelohiseja, selle ilmekas näide on pangateenuste juhtum, praegusel juhul suur segadus parvlaevaäris,“ ütles Keskerakonna Saaremaa piirkonna esimees Karilaid.

„Dotatsioon, mida riigieelarvest makstakse saartega laevaühenduse pidamiseks on iga aasta ligi 16 miljonit eurot, see on piisavalt suur summa selleks, et tagada riigipoolne tasuta ülesõit kahe suurema saare elanikele ja läänlastele,“ kinnitas Karilaid.

„Antud olukorras peaks minister Palo pöörama täit tähelepanu regionaalpoliitikale ja saarte arengule ning jätma täielikult kõrvale äriringkondade huvid,“ rõhutas Karilaid.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela