Savisaar: Keskerakond ei võitnud ega kaotanud eurovalimisi

Jun 15

Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ütles tänasel erakonna volikogu istungil peetud ettekandes, et Keskerakond ei võitnud ega kaotanud Euroopa Parlamendi valimisi. Savisaar rõhutas, et Keskerakond on jätkuvalt Eesti poliitika liidrite seas ning leidis, et Yana Toom on tõhus esindaja Euroopas kogu Eestile.


„Me ei võitnud, aga ka ei kaotanud – tulime teiseks. See pole hea, aga pole ka halb tulemus,“ rääkis Savisaar, „kui me midagi kaotasime, siis vahetult valimistulemuste välja kuulutamisele järgnenud meediasõja, kus meid kujutati kaotajatena.“

„Ilmselgelt oleme me endiselt Eesti poliitika liidrite seas, nö juhtgrupis ja meid sealt välja puksida pole meie vastastel veel korda läinud. Ega lähegi, kuni oleme targemad, töökamad ja ajame oma joont sama julgelt edasi,“ sõnas Edgar Savisaar.

Keskerakonna esimees ütles, et tal on hea meel, et Keskerakond lähetab sel korral Euroopa Parlamenti poliitiku, kes päris kindlasti ei unusta, kes on teda valinud. „Siin Eestis loodavad Yana Toomile kõik need, kes Keskerakonda nendel valimistel toetasid. Tal on tugev mandaat, kuid sama tugev iseloom. Olen kindel, et ta häälestub kiirelt ümber tööle Euroopa Parlamendis ning temast saab hea ja tõhus esindaja kogu Eestile. Kusjuures, kui ma ütlen kogu Eestile, siis ma ka mõtlen kogu Eestile.“

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela