Arvo Sarapuu: Sotsid etendavad jaanieelset show´d

Jun 10

Käsitlen sotside ultimaatumit, kui järjekordset poliitilist avantüüri. Kahjuks pole ka erakondade rahastamise järelevalvekomisjon sõltumatu, vaid koosneb erakondade esindajatest ehk seal valitseb samasugune koalitsioon nagu Toompeal.

On üsna vähetõenäoline, et Keskerakond sealt mõnda head sõna kuuleb, sest komisjoni ja Tallinna linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni väljaütlemises on liiga palju ühiseid  ja kahjuks erapoolikuid jooni. Millegipärast ei räägi me täna isegi julgeimates unistustes minister Urmas Kruuse vastu kriminaalasja algatamisest, kuigi ka tema nimi on sarnaselt komisjoni materjalidest läbi käinud.

Olen teinud abilinnapeana oma tööd, ega ole kasutanud linna raha isikliku kasu saamiseks. Seega ei mõista etteheiteid. Ei saa ju linnavalitsuse liige valimiste tõttu pooleks aastaks oma töökohustusi nurka visata ja pildilt kaduda, kui mõni poliitiline oponent seda nõuab. Ammugi oma kohalt töö tegemise tõttu tagasi astuda.

Kui prokuratuur on juba uurimise algatanud, siis ongi vahest hea, et meil on võimalus saada kogu loole poliitikavaba ja õiguslikel alustel põhinev hinnang, kus pole ruumi emotsionaalsele ja hüsteeriliseks kiskuvale sildistamisele.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela