Ratas: uskumatu, kui madalale võib IRL laskuda

Apr 10

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas nimetab tänast IRLi  reklaami labasuse musternäidiseks ning rõhutab, et seesugune valimiskampaania toob ainult kahju Eesti poliitika ja riigi mainele tervikuna.

„Mul on väga kurb vaadata, millise taktika on endale IRL kampaanias valinud – see on labane ja piinlik,” ütles Ratas. „Sisuliste debattide asemel otsustati taaskord hakata pori loopima ning lubatud „Eesti asja ajamisest“ on olukord väga kaugel.”

Jüri Ratas rõhutas, et tänavuse eurokampaania põhisõnumiks on, kuidas tuua rohkem euroopalikke väärtusi ja heaolu Eestisse, mitte see, kuidas kellelegi „ära panna”. „Olen üsna kindel, et Eesti inimesed ootavad eurovalimiste eel mõtted ja ettepanekuid, kuidas Eesti elu paremaks muuta ning selget nägemust, mida selleks meie eurosaadikud Euroopas teha saavad.”

„Savisaare mõnitamine ei aita kuidagi parendada vaesuses elavate laste olukorda, pidurdada väljarännet ega vähendada majanduslikku ja piirkondlikku ebavõrdsust meie ühiskonnas. IRLil peaks piinlik olema – loodan, et nad mõistavad, et on liiga madalale langenud ning vabandavad Eesti valijate ees,” lõpetas Ratas.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela