Simson: lastetoetuste täismahus tõstmisest ei ole mõtet loobuda

Apr 08

Riigikogu Keskfraktsiooni esimehe Kadri Simsoni sõnul oleks täna riiklike peretoetuste seaduse muutmise eelnõu katkestada otsustanud Sotsiaaldemokraadid võinud eelnõu peatamise asemel seda hoopis täiendada ning siis vastuvõtmiseks esitada.

„Sotsiaaldemokraadid otsustasid täna taanduda enda eelnõust, mille nimel napp pool aastat tagasi veel ööistungeid peeti. Samas pole argumendid lastetoetuste tõstmiseks 57 euroni kuhugi kadunud. Keskerakond leiab, et lastetoetuste tõusu oleks võinud teha mitmes järgus, nii nagu nägi ette ööistungite ajal algatatud Keskfraktsiooni eelnõu, mis oleks seadustanud lastetoetuste tõusu järgnevatel aastatel,“ lausus Riigikogu Keskfraktsiooni esimees Kadri Simson.

Simson lisas: „Reformierakond on endale meelepäraseid, aga eelarvele kulukaid lubadusi just niimoodi mitmeks aastaks ajatanud. Leian, et ka Sotsiaaldemokraadid oleks pidanud oma lubaduste eest lõpuni seisma, mitte valima lihtsama tee.“

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela