Olga Sõtnik: naiste suurem kaasamine nii poliitikas kui äris toob kaasa palju positiivset

Apr 03

Prantsusmaal OECD kõrgetasemelisest globaalsest foorumist „Naiste osalemine avaliku elu juhtimises“ osa võtva Riigikogu liikme Olga Sõtniku sõnul on naiste suurem kaasamine otsuste langetamise protsessi ääretult vajalik. Suurem kaasatus toob endaga kaasa palju positiivset.

„Uuringud kinnitavad, et naiste suurem kaasamine otsuste tegemisel nii poliitikas kui äris aitab tõsta riikide konkurentsivõimet ning kiirendab ka majanduskasvu.

Mitmekesisus loob eeldusi demokraatlikumate, õiglasemate ja inklusiivsemate otsuste tegemiseks,“ sõnas Riigikogu majanduskomisjoni liige Olga Sõtnik.

Sõtnik lisas: „Naiste arvu kasv uues Eesti Valitsuses on väga positiivne tendents. Leian, et see peab laienema ka riigi osalusega ettevõtetele ja kogu avalikule sektorile, mis peab näitama selles valdkonnas eeskuju. Taoline areng aitaks Eesti ühiskonda tervikuna."

Olga Sõtnik viibib OECD globaalsel foorumil Pariisis reedeni ning võtab täna osa ka kõrgetasemelisest paneeldiskusioonist.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela