Keskerakonna Pärnumaa piirkonda hakkab juhtima Sindi linnapea

Mär 26

Keskerakonna Pärnumaa piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna esimeheks  Sindi linnapea Marko Šorin.

„Mul on väga hea meel selle toetuse eest, mida Pärnumaa keskerakondlased osutasid ning püüan igati selle vääriline olla,“ ütles Šorin, „loomulikult on meie esimeseks eesmärgiks pakkuda erakonnale igakülgset tuge peatselt saabuvas eurovalimiste kampaanias. Seejärel tuleb kohe võtta suund Riigikogu valimistele, kus koostöös Pärnu linna piirkonnaga püüame saada parima tulemuse Pärnumaal, et Pärnumaad esindaksid riigi tasandil ikka inimesed, kes Pärnumaal ka tegelikult tegutsevad.“

Piirkonna juhatuse liikmeteks valiti Keskerakonna Pärnumaa piirkonna koordinaator Kristiina Mulari, Surju vallavolikogu liige Taavi Pukk, Sauga vallavolikogu liige Ants Lopsik, Tõstamaa vallavolikogu liige Paul Karlep, Sauga Põhikooli direktor Arvo Tali, Häädemeeste vallavolikogu aseesimees Lembit Künnapas ning Audru vallavolikogu liige Inda Orissaar.

Marko Šorin on Sindi linnapea ja Keskerakonna liige 2011. aastast. 2013. aasta kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel kogus ta Sindi linnas rekordilised 565 häält. 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela