Kadri Simson: Vahevalitsus jätab mitmed valupunktid tähelepanuta

Mär 26

Riigikogu Keskfraktsiooni esimehe Kadri Simsoni sõnul on loodaval vahevalitsusel küll  laiem toetuspind kui Ansipi juhitud paremliidul, kuid samal ajal on tähelepanuta jäetud mitme olulise valupunkti lahendamine.

„Koalitsioonilepet Riigikogus tutvustanud Taavi Rõivas nimetas uue vahevalitsuse A-plaaniks soovi 2015. aasta parlamendivalimised võita. Aastane valimiskampaania on aga jätnud tahaplaanile pikema vaate sellest, kuidas positiivseks pöörata rahvastiku kahanemine ning Eesti maapiirkondade nõrgenemine,“ sõnas Kadri Simson.

Simson lisas: „Vahevalitsus asub ametisse olukorras, kus valijad ootavad värskust, mis asendaks vana ja väsinud paigalseisu valitsuse. Oleme jõudnud punkti, kus Reformierakonna järjepideva poliitika ajamine tekkinud probleeme lahendada ei aita. Kõige selgemalt paistab see välja maksupoliitikas, kus ebavõrdselt raske maksukoormus on keskmise ja alla selle teenivate maksumaksjate kanda, samas kui kingitusi tehakse jätkuvalt kõige jõukamatele. Seejuures plaanitakse maksukingitusi sellises mahus, mis paneb kahtluse alla riigi võime talle pandud ülesandeid täita,“ lõpetas Simson.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela