Kadri Simson jätkab Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni juhina

Mär 19

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon valis täna uuesti esimeheks Kadri Simsoni ning aseesimeesteks Mailis Repsi ja Valeri Korbi.

Taas ametisse kinnitatud Simson toonitas, et vahevalitsuse loomisega on Riigikogu valimisteni jäänud aasta muutunud pikaks valimisperioodiks, kus Keskerakonna fraktsioonil tuleb kanda opositsiooni põhiraskust.

„Emori uuringute põhjal võib väita, et Eesti Keskerakonna näol on juba mitmeid kuid tegemist olnud Eesti kõige populaarsema erakonnaga, kelle tulekut valitsusse oodatakse väga,“ sõnas Kadri Simson.

Simson lisas: „Valimiseelsel aastal on meie ülesanne pakkuda lahendusi, mis aitaks Eestil peatada väljarännet ning anda elujõudu linnadele ja valdadele. Paraku jätab moodustatav vahevalitsus paljud murekohad lahenduseta, sest neil puudub selleks selge mandaat ja ka aeg programmi elluviimiseks. Sellele vaatamata toetame senise poliitika hoolivamaks muutmist ning seisame endiselt vastu maksukoormisele, mis on ebavõrdselt suuremaks koormaks keskmise ja väikese sissetulekuga inimestele." 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela