Toeta eakate parema toimetuleku programmi!


Keskerakonna eestvedamisel on otsustatud kolm erakorralist pensionitõusu ja keskmise pensioni maksuvabastus, tõstetud üksielava pensionäri toetust 200 euroni, lepitud kokku ühekordne abi kütteperioodi eel 50 eurot ning tõstetud mitmeid toetusi, mis suunatud eakatele.

Just eakad on Eestis paraku suurimas vaesusriskis. Rekordiliste hinnatõusude valguses peab riik aitama neid inimesi, kes on aastakümneid panustanud meie ühiskonda töötades või kasvatades lapsi ja hoides perekonda.

Selleks peab:

1)        vanaduspension kasvama 1000 euroni ja juba uuel aastal tuleb pensioni erakorraliselt tõsta vähemalt 50 euro võrra;

2)        muutma üksi elava pensionäri toetussüsteemi nii, et lähisugulase sissekirjutus ega pensioni suurus ei välista toetuse saamist;

3)        viima sisse lesepensioni, mis suurendaks abikaasa surma puhul makstava pensioni suurust;

4)        riik rahaliselt rohkem toetama omastehooldajaid ja koduteenuste osutamist!

Toetan Keskerakonna ettepanekuid eakate paremaks toimetulekuks ja soovin, et Eesti Vabariigi parlament neid arutaks!

Nimi:
Maakond:
E-mail:
Telefon:
-
Kinnitan esitatud andmete õigsust ja olen nõus, et MTÜ Eesti Keskerakond kasutab minu esitatud andmeid ning edastab mulle nende tegevusega seotud teavitusi.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela