Õiglane riik kõigile!

   | VALIMISPLATVORM  | KANDIDAADID  

 

Hea valija!

Viimased aastad on olnud Eesti inimestele ja ettevõtetele keerulised: COVID-19 pandeemia, rekordiliselt kallinenud toidu- ja esmatarbekaubad, energiakriis ning Venemaa alustatud sõda Ukraina vastu on toonud palju ebakindlust. Peame leidma ühiselt tee, mis viib meid edasi, hoiab Eesti riiki ja inimesi. Peame tegutsema julgelt inimeste heaks!

Eesti Keskerakond leiab, et valitsus ei saa ega tohi pealt vaadata inimeste toimetulekuraskuste süvenemist, ettevõtete sulgemist ja töötuse kasvu. Oleme kindlalt olukorras, kus me olla ei taha, näidates parimaid tulemusi majanduslanguses ja inflatsioonis. Me ei tohi korrata vigu, mis said tehtud 2009. aasta majanduskriisi ajal.

Meie pakume lahendusi ja meil on tugev ning kogenud meeskond, kes oskab ideed ellu viia. Keskerakond on oma tugevust aastate jooksul tõestanud nii peaministrierakonnana, opositsioonis kui ka kohalikes omavalitsustes üle Eesti, sealhulgas pealinnas Tallinnas. Me peame oluliseks ühiskonna suuremat sidusust, inimeste ja ettevõtete hakkama saamist ning abikäe ulatamist nendele, kes seda vajavad.

Ärme lase end uinutada äärmustel ja must-valgetel valikutel. Peame täna olema julged, kuid tasakaalukad, tegutsema kiiresti, aga arukalt ja silmas pidama iga Eestimaa inimest. Vaid siis saame ületada meie teel olevad kriisid, tagada inimeste toimetulek ja kodumaa julgeolek. Meie valimisplatvorm toob selgelt välja, miks tuleb valida 5. märtsil just Eesti Keskerakonda!

Toeta oma ringkonnas Keskerakonna kandidaati!

Jüri Ratas
Keskerakonna esimees

LEIA OMA KANDIDAAT:

 
* Lehega läheb veel pisut aega, seame asju valmis!
 
 
 

 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela