Jul 27

Meie kuldaväärt kandidaat Kristiines – Irina Embrich!

Eesti Keskerakond õnnitleb vehklemise MM-il kulla võitnud epeenaiskonna liikmeid. Oleme õnnelikud ja uhked teie üle!

Jul 26

Peaminister Jüri Ratas avaldas eile Zagrebis Horvaatia kolleegi Andrej Plenkovićiga kohtudes heameelt, et Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise plaane tutvustavad töövisiidid võtsid kokku kohtumised Horvaatias, kus on elav huvi Euroopa digiarengu vastu. 

„Üks meie eesistumise eesmärke on Euroopas jõudsalt edasi liikuda e-Tervisega ehk terviseandmete digitaliseerimisega. 

Loe edasi
Jul 25

Peaminister Jüri Ratas külastas eile Manija ja Kihnu saart ning arutas kohalike inimestega väikesaarte kogukondade küsimusi ning saarelise elu- ja mõtteviisi toetamist.

Manija saarel ehk Manilaiul tervitas peaministrit Mark Soosaar, kes tutvustas saare loodust ja kultuurilugu, üheskoos külastati Papinina otsal asuvat tulepaaki. Rahvamajas toimunud kohtumisel arutati kohalike elanikega peamiselt transpordiühenduse teemadel. „Elu väikelaidudel ning saartel on alati seotud tuule ja merega ning see seab mitmeid piiranguid ühenduse hoidmisele. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.