Dets 03

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson osales 2. detsembril Euroopa Liidu transpordiministrite nõukogul, kus peamised teemad olid lennuohutus, reisilaevade ohutuseeskirjade ja -nõuete muutmine, laevareisijate ja kaubalaevade registreerimise lihtsustamine ning liinilaevade ohutuse tagamine.  

Loe edasi
Dets 03

1. detsembril toimunud Tallinna Linnavolikogu istungil läbis esimese lugemise linna 2017. aasta eelarve.  Eelarve eelnõu kohaselt on linna 2017. aasta eelarve sissetulekute ja väljaminekute kogumahuks 655 338 132 €, mis on 58 293 940 € ehk 9,8% enam kui 2016. aasta täpsustatud eelarves kavandatud. 

Loe edasi
Dets 03

Keskerakonna noortekogu endine esimees, Lasnamäe linnaosavanema asetäitja Jaanus Riibe osales noorte infomessil “Teeviit” peetud debatil, kus rõhutas, et kiirustatud korras tehtud valimisea langetamisega võis teha Reformierakond hoopis endale kahju ja Keskerakonnale teene.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii