Okt 26

Euroopa Parlamendi eelarvekomisjon toetas 24. oktoobril otsust eraldada Ida-Virumaa keemiaettevõtetes koondatud töötajatele üle 1,1 miljoni euro. Euroopa Parlamendi liikme Yana Toomi sõnul raha eraldatakse koolituste, tööpraktika ja eesti keele kursuste korraldamiseks, samuti toetusteks ning teisteks tööturule naasmiseks mõeldud abimeetmeteks.

 

Loe edasi
Okt 26

„Arvestades tänast olukorda, kus meie majandus on endiselt madalseisus ja uut kasvu on raske näha, on meil riigiosalusega ettevõtteid väga vaja. Seega teevad mind majandus- ja taristuministeeriumist tulevad signaalid riigiettevõtete müümise kohta väga rahutuks,“ rääkis Riigikogu majanduskomisjoni liige, keskerakondlane Mihhail Korb.

Loe edasi
Okt 26

Riigikogu sotsiaalkomisjoni liikme Marika Tuus-Lauli sõnul toetab Keskerakond täna parlamendis esimese lugemise läbinud seadusmuudatust, millega tagataks üksi elavatele pensionäridele tulevikus ühel korral aastas toetus 115 euro ulatuses. Saadiku hinnangul on iga pensionäride eluolu parandav toetus tervitatav ja taolisi samme tuleks astuda veelgi enam.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii