Nov 24

Riigihalduse minister Jaak Aab on oma esimesel haldusreformi järgsel visiidil Läänemaal. Minister kohtub Haapsalu linnajuhtidega ning Lääne-Nigula vallajuhtidega. „Haldusterritoriaalne reform on tehtud ning uued omavalitsused koos uute juhtidega tööle asunud. 

Loe edasi
Nov 24

Valitsus otsustas eile alandada õlle, siidri ja kange alkoholi aktsiiside veebruarikuist tõusu poole väiksemaks, et vähendada piirikaubandusega seotud riske. “Ühest küljest on meie selge soov alkoholi tarbimist ja sellega kaasnevaid tervisekahjusid vähendada ning alkoholi hind on siin üks väga oluline meede,” lausus peaminister Jüri Ratas. 

Loe edasi
Nov 23

Keskerakonna aseesimees, majandus- ja taristuminister Kadri Simson sõnas Andrus Ansipi kriitikale vastuseks, et valitsuse sammud on suunatud nendele inimestele, kellel oli enne häiriv ja jube. Simson sõnas, et Reformierakonna 17 aastat kestnud võim on olnud pikk aeg, millega oli Ansip kindlasti harjunud ning tema reaktsioon praegusele on seega mõistetav. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.