Mai 26

Riigikogu liige Martin Repinski leiab, et Hanno Pevkuril tuleks vaadata enne teisi süüdistavaid avaldusi enda erakonna suunas ning teha asjad endale ka päriselt selgeks. Repinski sõnas, et loodetavasti võttis Refomierakonna esimees enne klassikalist süüdistuslaviini Keskerakonna aadressil Jürgen Ligilt kaagutamisloa, sest muudmoodi ei saa olukorda nimetada.

Loe edasi
Mai 26

Maaeluminister Tarmo Tamm ütles, et PRIA ekspertkomisjoni eilne ettepanek toetada uue piimatööstuse rajamisel E-Piima Tootmise projekti on suur samm piimatootjate ühistegevuse kaudu Eesti majanduse elavdamiseks. 

Loe edasi
Mai 26

Peaminister Jüri Ratas osales NATO valitsusjuhtide ja riigipeade kohtumisel Brüsselis. Peaministri sõnul kinnitas kohtumine tugevat atlandiülest sidet ja samameelsust. Kohtumisel osalesid esmakordselt ka äsja valitud Prantsusmaa ja USA presidendid. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.