Apr 30

Peaminister Jüri Ratas osales täna Brüsselis erakorralisel Euroopa Ülemkogu kohtumisel. Euroopa Liidu 27 liikmesriiki võtsid ühiselt vastu suunised Ühendkuningriigi Euroopa Liidust lahkumise läbirääkimisteks. Suunistes määratakse kindlaks läbirääkimiste raamistik ning kehtestatakse ELi üldised põhimõtted ja seisukohad läbirääkimisteks.

Loe edasi
Apr 29

Peaminister Jüri Ratas tunnustas viimast korda Euroopa Ülemkogul osaleva Prantsusmaa president François Hollande rolli Euroopa Liidu otsustusvõimelisena hoidmisel. Ratas tänas Prantsusmaad Euroopa ja Eesti julgeoleku tagamisel, mille ilmekaks näiteks on prantsuse kaitseväelaste osalemine NATO lahingugrupis Tapal. Jüri Ratas kinkis president François Hollande´le mälestuseks Tapal tehtud prantsuse kaitseväelaste foto.

Apr 29

Peaminister Jüri Ratas osaleb täna Brüsselis erakorralisel Euroopa Ülemkogu kohtumisel. Ülemkogu eel arutab peaminister Eesti Euroopa Liidu eesistumist ning prioriteete Itaalia peaminister Paolo Gentiloniga, Euroopa Parlamendi Sotsiaaldemokraatide ja demokraatide (S&D) fraktsiooni juhi Gianni Pittellaga ning Euroopa Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsiooni (ALDE) esimehe Guy Verhofstadtiga. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.