Mai 22

21. mail tutvustas eetikakoodeksi komisjoni esimees Yana Toom dokumenti, mille eesmärk on poliitilise kultuuri parandamine, usalduse ja vastastikuse lugupidamise suurendamine ning selliste poliitiliste standardite väljatöötamine, mille puhul kõik osapooled on võrdsed ja lugupeetavad partnerid. 

Loe edasi
Mai 21

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Helmut Hallemaa ütles, et Järvamaa inimesed on tasuta ühistransporti oodanud ning tunnustust väärib maakonna ühistranspordikeskuse otsus seda pakkuda. „Tasuta ühistransport annab maainimestele liikumisvabaduse ja kindlustab võimaluse töökohtadele jõuda,“ ütles Hallemaa. 

Loe edasi
Mai 21

Lääne-Virumaalt valitud Riigikogu liige Siret Kotka-Repinski sõnul näitab EMORi uuring, et tasuta ühistransport on suure osa Eesti elanike seas oodatud ning mitmed kartused kaovad siis, kui tasuta ühistransport kvaliteetselt toimima hakkab. EMORi uuring tõi välja, et tasuta ühistransporti pooldab ligi kolmandik Eesti inimestest. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.