Veebr 24

Vanemuise Kontserdimaja, 23. veebruar 2017 – Peaminister Jüri Ratas kutsus tänasel Eesti Vabariigi 99. aastapäeva kontsertaktusel Eesti inimesi üles mõistmisele, et nende kodumaa saab paremaks üksnes ühte hoides ja koostöös ühiste eesmärkide nimel pingutades.

Loe edasi
Veebr 24

Keskerakond soovib kõigile Eesti inimestele kaunist Vabariigi aastapäeva!

Palju õnne, Eesti!

Veebr 22

Riigikogu majanduskomisjoni liige, keskerakondlane Erki Savisaar sõnas, et Rail Baltic muudab ühenduse Euroopaga paremaks, olemasolev raudtee ei kao ning loomad jäävad Eesti metsadesse ka pärast uut raudteed.

Savisaar ütles, et praeguseks on nii Läti kui ka Leedu jõudnud projektiga paberitel lõpusirgele, Eestis loodetakse planeeringud kinnitada eeldatavasti 2017. aasta teisel poolaastal. Keskerakonna juhitava valitsuse ametisse astumisel olid läbirääkimised Euroopas peetud ning paljud otsusedki tehtud, kaasa arvatud valitud Pärnut läbiv trass. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.