Sept 28

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon kohtus täna lõunal presidendikandidaat Kersti Kaljulaidiga. Fraktsiooni esimehe Kadri Simsoni sõnul kulges kohtumine konstruktiivses õhkkonnas ning keskfraktsiooni liikmed said esitada erinevate eluvaldkondade küsimusi. Simson lisas, et enamus keskfraktsiooni liikmeid toetab kompromisskandidaadi esitamisena Kaljulaidi kandidatuuri presidendi ametipostile.

Loe edasi
Sept 28

Tänasel Riigikogu istungil tuleb arutlusele Keskerakonna fraktsiooni algatatud seadusmuudatus, mis annab rahvaalgatuse korras vähemalt 25 000 hääleõiguslikule kodanikule õiguse algatada seaduseelnõusid.

Loe edasi
Sept 26

24. septembril toimunud Keskerakonna juhatuse koosolekul võeti vastu otsus kutsuda erakonna peasekretäri ametist tagasi Oudekki Loone. Peasekretäri kohusetäitjaks määrati juhatuse liige Jaak Aab.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii