Veebr 18

Peaminister Jüri Ratas ja ta Rootsi ametikaaslane Stefan Lövfen kinnitasid tänasel kohtumisel, et nii Eesti ja Rootsi kui ka piirkondlikus koostöös laiemalt tuleb senisest suuremat rõhku panna küberkaitsele. Ratase sõnul on Eesti ja Rootsi julgeoleku ja kaitsekoostöö hea ja tihe ning Rootsi panustab näiteks Balti Kaitsekolledžisse ja NATO küberkaitsekeskusesse. 

Loe edasi
Veebr 17

Eile täitus Tallinna linnavalitsusel 100 ametisoldud päeva, mille olulisemateks teetähisteks on Haabersti, Gonsiori ja Reidi tee arendused. “Kasvav linn vajab uusi lahendusi linnatranspordile ja mul on hea meel öelda, et kõigis neis kolmes suures ja aeganõudvas projektis oleme saavutanud tuntavat edasiminekut,” ütles sada päeva linnapeaametis olnud Taavi Aas.

Loe edasi
Veebr 17

„Eesti ärkamisaegsed suurkujud unistasid juba umbes 150 aasta eest Eesti ja Soome suuremast lähedusest ja sümboolsest sillast, mis pidi meid kahelt kaldalt kokku kandma. Nüüd oleme sellele lähemal kui ei kunagi varem,“ kinnitas peaminister Jüri Ratas täna Turu Ülikoolis Eesti 100. sünnipäevale pühendatud pidulikul aktusel vennasrahvaste tugevat sõprust. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.