Keskerakond andis üle 30 000 allkirjaga rahvapöördumise Kaja Kallase tagasiastumiseks

Dets 19

Eesti Keskerakonna esimees Mihhail Kõlvart andis Riigikogu esimehele Lauri Hussarile üle ca 30 000 allkirja, mis olid kogutud vähem kui kuu ajaga pöördumisele "Kaja Kallas peab tagasi astuma!" VIDEO

"Loodan, et Riigikogu menetleb antud pöördumist suure vastutustundega ja demokraatlikke printsiipe järgides nii, et saadikutel oleks võimalus selle üle täiskogu istungil hääletada. On oluline, et iga Riigikogu liige saaks antud küsimuses oma seisukohta selgelt väljendada," lausus Mihhail Kõlvart.

"Viimase küsitluse andmetel toetab Kaja Kallase tagasiastumist 71 protsenti Eesti inimestest ja Keskerakonna poolt lühikese ajaga kogutud ligi 30 000 allkirja peegeldab ilmekalt ühiskonnas kasvavat rahulolematust," lisas Mihhail Kõlvart. "Reformierakonna juhitav valitsus vaatab tegevusetult pealt, kuidas Eesti majandus on langenud ligi kaks aastat järjest, meie pered vaesuvad, ettevõtted pankrotistuvad ja tööpuudus suureneb. Selle asemel, et inimestele appi tulla, keskendub peaminister maksutõusudele ja kärbetele."

Riigikogu on kohustatud arutama kollektiivset pöördumist, millele on kogutud vähemalt 1000 Eesti kodaniku toetusallkiri.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela