Vladimir Arhipov jätkab Harjumaa piirkonna esimehena

Mai 25

Keskerakonna Harjumaa piirkonna aastakoosolekul valiti esimeheks tagasi Maardu linnapea Vladimir Arhipov, juhatusse valiti Anna Platonov, Annika Vaikla, Ailar Lyra, Jaanus Kalev, Albina Noorlind, Ilja Ban, Jevgeni Tamme, Vitali Rõtšov, Greta Silberg, Robert Antropov, Ene Lill, Oleg Tšubarov ja Raimo Tann. Aseesimeesteks nimetati Jaanus Kalev ja Annika Vaikla ning Maardu osakonna noortekogu esimees, kelle valimised toimuvad lähiajal.

Keskerakonna volikogu liikmeteks valiti Riina Läll, Ailar Lyra, Jaanus Kalev, Jevgeni Tamme, Aurika Sin, Greta Silberg, Annika Vaikla, Sulev Roos ja Raimo Tann. Revisjonikomisjoni liikmeks valiti Jelena Pavlova.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela