Virtuaalne kohtumine Euroopa Komisjoni energeetikavoliniku Kadri Simsoniga

Mär 25

Teisipäeval, 30. märtsil kell 17.30 on Zoomi vahendusel võimalus osa võtta virtuaalsest kohtumisest Euroopa Komisjoni voliniku Kadri Simsoniga. Teemaks on Euroopa olud, töö komisjonis ning vaade kaugemalt Eesti sisepoliitikale. Palume anda oma osavõtust teada hiljemalt 30. märtsi lõunaks aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 
Kohtumine toimub programmi Zoom vahendusel. Programmi eraldi alla laadima ei pea, vaid liituda saab veebilehitseja kaudu. Täpsem info ja link tulevad registreerunutele hiljem. Võimalus on volinikule esitada ka küsimusi, need võib saata registreerimise kirjaga ette või hiljem küsida läbi vestlusakna.

Kohtumine Kadri Simsoniga on osa virtuaalsest kohtumiste sarjast, mida pakume erakonna liikmetele. Seni on kohtumised toimunud erakonna esimehe Jüri Ratase ning minister Tanel Kiigega.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela