Sotsiaalminister Tanel Kiik pälvis Mesilasemärgi

Dets 31

Eesti Perearstide Selts tunnustas sotsiaalminister Tanel Kiike Mesilasemärgiga, mis on ühingu ülim tunnustus, mida antakse vaid oma inimlikke võimeid ja tavakohustusi märkimisväärselt ületanud koostööpartneritele.

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esinaine Le Vallikivi: "Tanel Kiik on kohe praktiliselt ametisse astumise järgselt suutnud hoomata ja süveneda meditsiinisektori keerukasse maailma, selle allhoovustesse ja jõujoontesse. Ta on üles näidanud märkimisväärset hoolivust kõige haavatavamate elanikegruppide osas, tänu millele on jõudnud näiteks vähi sõeluuringud kindlustamata inimesteni ning õenduspersonal hooldekodudesse. Tanel on nii mõnedki sisemised konfliktid ja arusaamatused sektori sees oma delikaatsel ja diplomaatilisel viisil lahendanud, nii et osapooled on jõudnud kompromissini, aga solvunud pole keegi. Ka esmatasandi tervishoiu säilimise ja edendamise osas on Tanel Kiik näidanud üles hoolivust ning perearstide entusiasmile alati kaasa elanud.


Lisaboonuseks on kindlasti ka see, et oma ministriaja teiseks aastaks on ta omandanud ka sektorispetsiifilise morbiidse huumorimeele."