Jüri Ratas - neli aastat Keskerakonna juhina

Nov 05

Palju õnne Jüri Ratasele ning kõigile Eesti Keskerakonna liikmetele ja toetajatele! Täna möödub neli aastat Keskerakonna XVI kongressist, mil valiti erakonnale uus esimees ja uus suund. Toona ennustasid konkurendid meile kiiret langust ja erakonna lõhenemist.

Midagi sellist pole juhtunud! Tegelikult oleme pea neli aastat juhtinud edukalt riiki, Tallinna linna ja kümneid omavalitsusi, võitnud veenvalt kohalikud valimised 2017. aastal ning teinud tugeva tulemuse Riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimistel 2019. aastal. Samuti on selgelt paranenud erakonna majanduslik olukord ning tugevnenud sisemine kaasatus ja demokraatia.

Riigi tasandil sai just meie eestvedamisel läbi viidud Euroopa Liidu Nõukogu eesistumine, väärikalt tähistatud Eesti Vabariigi 100. juubelit, lahendatud ID-kaardi kriis, ületatud COVID-19 esimene laine ning Eesti valiti ka ÜRO Julgeolekunõukogu mittealaliseks liikmeks. Rääkimata olulistest otsustest majanduse ja maksupoliitika, sotsiaal- ja tervishoiu, hariduse, regionaalpoliitika, maaelu ning teistes valdkondades. 

Jõudu, edu, kordaminekuid ja ikka tugevat tervist meile kõigile järgmisteks aastateks!