Ratas toetusnumbritest: Keskerakonna valimisplatvorm keskendub Eesti inimestele olulistele teemadele

Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas sõnas ERRi tellitud Turu-Uuringute ASi toetusnumbreid kommenteerides, et valimistel otsustatakse, kas Eesti läheb või tagasi.

Värsked Turu-Uuringute ASi toetusnumbrid näitavad, et Keskerakonna toetus on kasvanud ning Keskerakond on jätkuvalt Eesti inimeste esimene valik Riigikogu valimistel. Keskerakonna esimees Jüri Ratas tänas siiralt kõiki toetajaid, liikmeid ja kandidaate.

Ta rõhutas, et erakond läheb valimistele sisuka valimisplatvormiga, mis keskendub Eesti inimestele olulistele teemadele – peretoetuste tõstmine, ravijärjekordade lühendamine, erakorraline pensionitõus ning inimeste sissetulekute suurendamine. „Samuti seisame selle eest, et ei pöörataks tagasi olulisi otsuseid, nagu tasuta ühistranspordi laiendamine, üleminekutoetuste maksmine põllumeestele või arstiabile sadu miljoneid lisaraha toonud tervishoiureform,“ tõi Ratas välja.

Peaminister tõdes, et me kõik otsustame ühiselt, kas Eesti läheb edasi või tagasi. „Keskerakond ehitab õiglast riiki ja parimat tulevikku kõigile. Me seisame sidusa ühiskonna, kaasava majanduskasvu ning kindla välis- ja julgeolekupoliitika eest. Palju tööd on tehtud, aga raske valimisvõitlus seisab alles ees. Ma palun iga Eestimaa inimese toetust, kes soovib, et meie ühiskond oleks tugevam ja sidusam ning hoiaks kõiki oma elanikke, sõltumata soost, vanusest, sissetulekust, rahvusest või elukohast,“ lõpetas Ratas.