Mööda Eestit asub sõitma Keskerakonna eurobuss

Apr 28

1. maist asub mööda Eestit sõitma Keskerakonna eurobuss, millega Eesti Keskerakond avab Euroopa Parlamendi valimiste aktiivse kampaania.

„Terve maikuu jooksul saab erinevates Eestimaa paikades näha Keskerakonna eurobussi, millega tulevad Euroopa Parlamendi kandidaadid inimestele koju kätte,” ütles Keskerakonna peasekretär Priit Toobal, „oleme kohal suurematel üritustel, tutvustame erakonna platvormi eurovalimisteks ning jagame valimismeeneid. Loomulikult on eurobussi tuuril ka meelelahutuslik pool ning Keskerakonna kandidaatidega tutvuma tulijad saavad osa ka erinevatest üllatustest. Vihjeks võib öelda, et eri paikades saab kuulda näiteks Erich Kriegeri, Eduard Tomani ja Sergei Maasini lauluhäält.”

Toobal tuletas meelde, et Keskerakonna eurobuss sõitis mööda Eestit ringi ka 2009. aasta Euroopa Parlamendi valimiste eel. „See tore kampaania on paljudel inimestel siiani hästi meeles ja meie käest on korduvalt küsitud, kas eurobuss ka seekord ringi sõidab. Kuna selline kampaaniavorm meeldis inimestele väga, siis otsustasime seda kasutada ka tänavustel valimistel.”

Keskerakonna eurobussi saab näha 1. mail Narvas, 2. mail Kuressaares, 3. mail Elvas ja Tartus ning 4. mail Räpinas ja Põlvas. Eurobussi edasise graafikuga saab alates järgmisest nädalast tutvuda Keskerakonna veebilehel.