Toobal: tänane Päevaleht ei kirjuta midagi uut

Keskerakonna peasekretär Priit Toobal nendib, et tänases Eesti Päevalehes suurelt esitletud Rummi kirjade loos pole ühtki uut fakti ning juba ammu teada olevat püütakse esitleda kui suurt avastust.

„Tegemist on ammu läbi kirjutatud ja räägitud teemaga, mida esitletakse kui suurt avastust,” ütles Toobal, „saame aru, et Keskerakond kinnitas äsja oma eurovalimiste nimekirja, kuhu kuuluvad ka Savisaar ja Toobal ning nüüd on vaja meie vastu kampaaniat alustada. Savisaare nime on loo autor vägisi sinna sisse kirjutanud – Keskerakonna esimehel pole antud asjaga mitte mingit pistmist, teda pole isegi kohtusse tunnistajaks kutsutud. Eks Päevalehe noor reporter püüdis Savisaare nime kasutades lugu suuremaks kirjutada.”

Toobal rõhutas, et nii tema kui ka Laasi on korduvalt kinnitanud, et Ivor Onksion oli see, kes kihutas Rummi kirju lugema. „Onksion otsis igal võimalikul viisil kontakti ning käis peale, et me tema infot ikka tahaks ja teda ära kuulaks. On ju teada, et meie pole kaugeltki ainsad, kellele Onksion käis sotside siseinfot pakkumas.”

„Edasine õiguslik vaidlus toimub kohtus, mis peab otsustama, kes keda kihutas,” lisas Keskerakonna peasekretär.