Toobal: milleks vahetada välja esimees, kes tööga suurepäraselt hakkama saab?

Apr 08

Keskerakonna peasekretär Priit Toobal  ütles politoloog Anu Tootsi intervjuud kommenteerides, et Keskerakonnal pole mingit põhjust välja vahetada esimeest, kes oma tööga suurepäraselt hakkama saab.

„Ma saan aru teistest erakondadest, kes on oma esimehi vahetanud, sest nad on kas valimistel põrunud, erakonna vurinaga mäest alla veerema lasknud või on oma tööst lihtsalt väsinud – olgu selleks siis peaministri amet või mõni muu rahva poolt usaldatud mandaat” rääkis Toobal, „milleks peaks aga Keskerakond vahetama välja oma esimehe, kes jaksab ja tahab Eesti inimeste heaolu nimel tööd teha ning kelle toetus on kõigist Eesti poliitikutest suurim. Riigikogu valimistel saadud 23 000 ja kohalikel valimistel saadud pea 40 000 häält räägivad enda eest. Keskerakonna liikmeskond kasvab, kõige suurem usaldus on just Savisaare poolt juhitaval erakonnal ning erakond teostab võimu nii pealinnas, kui paljudes teistest omavalitsustes üle kogu Eestimaa“, tõi Toobal näiteid hästi juhitud parteist ja selle esimehest.

„Edgar Savisaare juhtimisel on ka Eesti pealinn võimsalt arenenud – linna elanikkond ja linn kasvab, iive on positiivne, Tallinna tasuta transpordist räägitakse kogu maailmas,” märkis Keskerakonna peasekretär.

Toobal nentis, et tavapäraselt hakatakse valimiste lähenedes vene kaardiga vehkima ja püütakse valijaid hirmutada. „Ma usun, et inimesed ei lase end sellest nipist lollitada ning saavad aru, et Keskerakond ühendab kõiki Eestis elavaid inimesi, mitte ei püüa vaenu õhutada, nagu Reformierakonnal ja IRLil kombeks on.”

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela