Peaminister Ratas ja asespiiker Eesmaa kohtuvad saarlastega

17. veebruaril kell 18.00 toimub Kuressaare Ajamajas kõigile tasuta seminar, kus peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas ning Riigikogu asespiiker Enn Eesmaa tutvustavad valitsuse tegemisi.

Kohtumist modereerib Saaremaa piirkonna esimees Janne Nurmik, kelle sõnul on erakonna esimehe ja peaministri visiit Saaremaale hea võimalus kuulata saarlastel vahetult peaministri mõtteid ja sedagi, mida valitsus teeb ja miks seda tehakse. „See on kindlasti hea võimalus kohtuda meie riigi juhtidega silmast silma ja võimalusel ka uurida peaministri seisukohta huvipakkuvas teemas,“ ütles Nurmik. Üritus on kõigile tasuta. 

Riigikogu asespiiker ja Saaremaa piirkonna kuraator Enn Eesmaa sõnas, et Keskerakonna eesmärk on tutvustada erakonna tegemisi peaministrierakonnana kogu Eestis. „Valitsusel täitub peatselt sada päeva ning olulisi samme on tehtud mitmeid. Seepärast olemegi võtnud eesmärgiks käia ja tutvustada Eestimaa eri piirkondades valitsuse ja ministrite tegevusi,“ selgitas Eesmaa. Varasemalt on sarnane üritus toimunud Viljandimaal. Seal esines majandus- ja kommunikatsiooniminister Kadri Simson.