Mär 23

Keskerakonna piirkondade aastakonverentsil valiti Kesklinna ja Kristiine esimehed, kelleks osutusid endine Kesklinna linnaosavanem, peasekretär Mihhail Korb ja varasemalt Kristiine linnaosa juhtinud Tallinna abilinnapea Andrei Novikov. 

Loe edasi
Mär 23

"Otsitud vastasseisude tekitamine on küll hõlbus võte enda siseprobleemidelt tähelepanu eemale juhtida, kuid teise poole suhtes ebaõiglane käitumisviis. Mart Laar on Eesti Panga nõukogu esimehena tegutsenud kindlasti sõltumatult ja tuleb tunnistada, et olnud vägagi tihti ka valitsuse jaoks ebamugavalt kriitiline", kirjutab Keskerakonna liige, peaministribüroo juhataja Tanel Kiik.

Loe edasi
Mär 22

Täna toimunud Riigikogu juhatuse valimistel valiti Keskerakonna juhatuse liige Enn Eesmaa Riigikogu I aseesimeheks 56 häälega. Riigikogu spiikriks valiti sotsiaaldemokraat Eiki Nestor ning II aseesimeheks Reformierakonna liige Kalle Laanet. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.